Jan Elburg - peinture matière - 1965
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Verf op papier achter glas in lijst.
Datum: 1981
Handgesigneerd rechtsonder.
Afmetingen: 101,5 x 71,5 cm
Glas is linksboven beschadigd.
Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid kan hij alleen worden opgehaald.