Jan Elburg - peinture matière - 1965
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Leon Adriaans - huile sur toile : papillon - 1988 (fait pour femme et fille)
Lucebert - technique mixte à bord : "La Mama" - 1977
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Andre Brasilier (1929 - )
Le Cadre Noir, 1964
kleurlithografie
uit 'Prints from the Mourlot Press'by Mourlot
niet gesigneeerd
afmetingen blad 25,0 x 19,0 cm
op Archer papier
in goede staat
Garantie:
Dit werk is volledig door mij gegarandeerd ,dit geldt voor alle door mij (onder Bone) aangeboden werken op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.
De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht