Jan Elburg - peinture matière - 1965
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Leon Adriaans - huile sur toile : papillon - 1988 (fait pour femme et fille)
Lucebert - technique mixte à bord : "La Mama" - 1977
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Technique | Lithographie |
Support | Papier japonais |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 51 x 70 cm (h x l) |
incl. cadre | 74 x 93 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 125 |
Karakteristieke compositie met paarden van de beroemde Franse kunstenaar André Brasilier. Litho op japans papier, met potlood gesigneerd en genummerd (XV/CXXV = 15/125). In strakke aluminium lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 70cm x 51cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg (alleen in Nederland en Belgie).