Erich Büttner - Salle de danse, Salle de danse, 1917 Litho originale
Vincent Haddelsey - Lithographie couleur LE LUGE Signée à la main
Michael S. Kiefers - ROTER MALSTROM (POE) - Handsignierte INFORMELLE POESIE in Acryl
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
LAATSTE KANS!!
Anatomische studie door August Legras.
Voorstelling van een vis in een aquarium.
Losbladig, zichtmaat 17x30, bladmaat 33x42
Gemonogrammeerd r.o. 'A.L.G.'
Tekening heeft foxing
Authenticiteit gegarandeerd