Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Sigmar Polke - Offset, Kunsthaus Zurich, signé
Friedrich Hartmann - Rothenburg a/d Tauber
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Karakteristieke tekening door Douwe van der Zweep.
Voorstelling van een aantal wandelende figuren.
Losbladig, beeldmaat 28x18, bladmaat 31x24
Stempelsignatuur r.o. (zie afbeelding)
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)