Caroline Burnett - La vie à Paris
Jörg Immendorff - Sans titre, signé et cité comme épreuve, rare
Joan Gardy Artigas - Lithographie couleurs LES INSÉPERABLES de 1986
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Guy Buffet geboren te Parijs in 1943 - Bekend Frans kunstenaar - "Parade van de Chefs".
Kleurenlitho uitgegeven in een gelimiteerde oplage, omstreeks 1980.
Genummerd 403/500 linksonder, rechtsonder gesigneerd Guy Buffet.
Afmeting van het blad ca. 50 x 63 cm., het beeld meet ca. 39.5 x 53 cm.
In een excellente staat !
Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 8,00 zijn voor rekening van de koper, verzending is voor risico van de koper.
De prent wordt uiteraard zeer zorgvuldig verpakt tussen kartonnen platen !
Voor opgave van de verzendkosten binnen Europa en wereldwijd, gaarne contact opnemen.