Robson Reismarques - sans titre
Marta Jedrysko - Dame Lancelot
Joan Gardy Artigas - Commencement
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Prachtig kleinood door Han Krug.
Tekening van Parc du Luxembourg met dames en spelende kinderen aan de vijver.
Losbladige tekening op ondergrond, beeldmaat 10x5,5
Getiteld en gedateerd m.o. 'Parc du Luxembourg' en '26-9-31'
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)