Kuch Keramik - Objets en céramique, ensemble en trois parties, porcelaine claire
Adam Jablonski - Presse-papier "Larme" - Sommerso et Bullicante. XXème
Seguso - Murano - Vase "Tête de lion" - Scavo - Seguso, Vetri d'Arte Italie - 1950-1960
Sami Briss - Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Originele viltstift tekening op papier van Herman Brood.
Tekening is reeds ingelijst (foto 2), totale afmeting is 46 x 36 cm.
Wordt geleverd met certificaat van echtheid van Hassel Art, de huisdrukker van Herman (foto 3).