Jean Tinguely - Meta, édition complète avec dessin signé et single vinyle
Jan Voss - Composition, lithographie
Antonia Lambelé - Aidyl, relief de peinture acrylique/acier sur panneau
Jurgen Partenheimer - VA 50, techniques mixtes (encadré professionnellement)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Kunstenaar: Herman Brood
Techniek: Viltstift op papier, ingelijst
Afmetingen: 33 x 23 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd door Herman op voorzijde
Certificaat: Wordt geleverd met certificaat van echtheid.