Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Bijzonder mooie tekening van de al bijna veertig jaar in Nederland wonende amerikaan Jonathan Bragdon (www.bragdon.nl). Gemengde techniek (inkt, aquarelverf) op papier, met pen gesigneerd, getiteld en gedateerd (‘76). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want aan de achterkant zitten taperesten langs de randen van het blad. Ook is het blad verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Goed ingelijst met nieuw passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 50cm x 36cm
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).