Kuch Keramik - Objets en céramique, ensemble en trois parties, porcelaine claire
Adam Jablonski - Presse-papier "Larme" - Sommerso et Bullicante. XXème
Seguso - Murano - Vase "Tête de lion" - Scavo - Seguso, Vetri d'Arte Italie - 1950-1960
Sami Briss - Große Farblithographie Sami Briss La Nuit Bleu Jerusalem handsigniert
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1992 |
Dimensions | 75 x 44 cm (h x l) |
incl. cadre | 101 x 80 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | E.A. |
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in '-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie. Kosten Nederland: 47,50. Kosten Vlaanderen: 87,50 euro.
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre