Caroline Burnett - La vie à Paris
Jörg Immendorff - Sans titre, signé et cité comme épreuve, rare
Joan Gardy Artigas - Lithographie couleurs LES INSÉPERABLES de 1986
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Luc De Blok, (Aalst, 23 november 1949).
Schitterend bronzen beeld van de Belgische materiekunstenaar Luc de Blok.
Totale hoogte 27,5 cm.
Afmeting sokkeltje: 4 cm hoog x 5 x 5.
Afmeting brons: ca 8,5 cm br en 23,5 cm hoog
Gesigneerd en genummerd: Blok - 6/15
Tamelijk uniek beeldje van een unieke kunstenaar.