Een gouache uit 1981 van de Nederlandse kunstenares Marijke Brusse: “Kranten”.
Gesigneerd en gedateerd.
Het werk is niet (meer) ingelijst; het heeft wel een passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout, 60 x 85 cm. Blad, 47 x 62 cm. Beeld, 46 x 61 cm.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.
Conditie: De gouache is in zeer goede staat en verdient een mooie lijst.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Marijke Brusse, geboren 13-07-1938 in Rotterdam, vervaardiger van gouaches, pentekenaar, schilder, tekenaar en textielkunstenares (wandkleden).
Opleiding: ‘Instituut Opleiding tot Teekenleraren’ (Amsterdam).
Plaats van werkzaamheid: Rotterdam, Amsterdam. Ze gaf les aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.
Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 180 (als: Brusse, Marijke).
Titel: “Kranten”.
Kunstenaar: Marijke Brusse.
Techniek: Gouache op papier.
Jaartal: 1981.
Ingelijst: Nee. Heeft wel een passe-partout.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.
Conditie: De gouache is in zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.