Keith Haring - Ne vous inquiétez pas (Mensergerjenietspel)
Jiri Anderle - "Elisabeth de Saxe" 1981 - Edition 70 - signé-numéroté
Georges Brassens - 10 ANS DE BRASSENS
Robert Rauschenberg - Photographe
Olieverf op linnen, 39x49 cm; enige geretoucheerde krasjes en plekjes; enkele zeer kleine chips; verder in goede staat. Niet gesigneerd.
Mogelijk David Schulman, hij heeft op deze plek aan het IJ meerdere werken op zijn naam staan, zoals op de laatste foto te zien is (olie op board studie, 23x28 cm).
Gevat in een toplijst, verguld, met lichte schade, 51/61 cm.