Caroline Burnett - La vie à Paris
Jörg Immendorff - Sans titre, signé et cité comme épreuve, rare
Joan Gardy Artigas - Lithographie couleurs LES INSÉPERABLES de 1986
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke litho door Paul Citroen.
Voorstelling van het gezicht van een Joodse vrouw.
Losbladig, zichtmaat 50x32, bladmaat 66x51
Gesigneerd in potlood l.o. 'Paul Citroen' en gesigneerd en gedateerd r.o. in de plaat 'I.76'