Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Sigmar Polke - Offset, Kunsthaus Zurich, signé
Friedrich Hartmann - Rothenburg a/d Tauber
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Moderne kunst van Dijkman, Zeefdruk incl. orginele lijst
Mooi ingelijste lithografie van Paul Dijkman. Zijn werk gaat over fundamentele zaken die met het leven te maken hebben. Paul Dijkman is een kunstenaar en architect uit Amsterdam. Incl. boek van zijn architectuur.
Titel: Moderne kunst P. Dijkman
Afmetingen: 65 cm x 40 cm
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Ja orginele gouden lijst, incl. passepartour
Techniek: Lithografie
Conditie:
Deze Dijkman is in zeer goede staat.
Verzendkosten:
Dit moderne kunstwerk kan worden verzonden v.a.15 euro in pakket. Afhalen in Amsterdam buiten kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten.