Jan Elburg - peinture matière - 1965
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
P VAN BOXSEL
CIRCUSVOORSTELLING MET NAAKTEN TE PAARD
LITHO IN DE MAAT 36 X 46 CM
JAAR 1970
OPLAGE 11/25
GESIGNEERD IN DE PLAAT EN MET POTLOOD EN GENUMMERD
GOEDE STAAT
buitenranden papier licht gekreukt