Christine Kremkau - Sérigraphie, sans titre
Paul Wunderlich - Membres : « Portrait »
KPM - Rudolf Marcuse, Statue en porcelaine, Singe Jocko
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
René Magritte (1898 - 1967) Mooie kleurenlitho. Oplage 31/300.
-The light of coincidence-. Naar een schilderij uit 1933.
Het origineel bevindt zich in The Dallas Museum of Fine Arts, Texas, USA.
Afmetingen blad: 55 cm bij 57 cm.
Afmetingen beeld: 45 cm bij 54,5 cm.
De afmetingen van het originele werk zijn 60 cm bij 73 cm.
Signatuur: In de druk gesigneerd.
Oplage: Met de hand genummerd in potlood 168/300.
Techniek: Kleurenlitho in de offsettechniek.
Conditie: Kreukje rechtsboven ( zie foto)