Ai Weiwei - Offset, Kunsthaus Bregenz 2011, signé
Sigmar Polke - Offset, Kunsthaus Zurich, signé
Friedrich Hartmann - Rothenburg a/d Tauber
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Signé | Signé à la main |
Op de steen gesigneerde lithografie uit de portfolio Chevaux de Dali uitgegeven in 1983 door S.P.A.D.E.M. Paris.
Gedrukt op ARCHES papier (watermerk aanwezig in papier).
Formaat: 56,5 x 36,5 cm.
Motief: 40.5 cm x 30.5 cm
Signatuur: In de druk gesigneerd
Conditie: Uitstekend
Oplage: 4980
Referenties:
catalogue Michler/Löpsinger: Nr. 1273 , page 135
catalogue Albert Field: 72-6 / O , page 171
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
De standaard garantie op werken is 3 weken, maar kan in overleg verlengd worden.
Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie op de conditie. Vanzelfsprekend blijft de garantie op authenticiteit dan wel van kracht.
Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. U kunt het werk bekijken (in Waalwijk) voordat u een bod uitbrengt. U kunt een bericht sturen middels de "Stel de verkoper een vraag" button om een vraag te stellen of een afspraak te maken.
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL aangetekend €10,00
Verzending binnen Europa: aangetekende pakketverzending Track & Trace Buitenland €18,00
Ophalen in Waalwijk is ook mogelijk.