1. Home
  3. Specials
  5. Exclusive Special (> 1.000 euro)

Exclusive Special (> 1.000 euro)

Een Special gevuld met exclusieve kunstwerken! Alle werken die in deze Special worden aangeboden hebben een minimale veilingwaarde van 1.000 euro.

Zelf een exclusief kunstwerk aanbieden?
De werken in de veiling zullen door de veilingmeester beoordeeld worden of deze niet te duur zijn aangeboden en voldoen aan een minimaal getaxeerde veilingwaarde van €1.000. De werken kunnen aangeboden met een openingsbod € 1.000 of hoger. Het is ook toegestaan om werken vanaf 10 euro te laten starten. Voorwaarde is dus wel dat het werk een minimale veilingwaarde van €1.000 heeft.

LET OP: Werken die reeds vaak op Artpeers voorbij zijn gekomen zullen worden verwijderd uit de Special!

Fon Klement - Amaryllis, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Amaryllis, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 86 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Paul Segers - Rain dogs kopen? Bied vanaf 1500!
Paul Segers (1976) Nederlands Rain dogs
Techniek Olieverf
Afmetingen 186 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.500
Bied mee Bied mee
Kees van Bohemen - Woman kopen? Bied vanaf 1500!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Woman
Techniek Olieverf
Afmetingen 110 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.500
Bied mee Bied mee
Ben Viegers - Ingelijst, olieverf op doek, Boerderij – Lijst, 46 x 56 cm kopen? Bied vanaf 1000!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Ingelijst, olieverf op doek, Boerderij – Lijst, 46 x 56 cm
Techniek Olieverf
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Armando - Prachtige, originele én grote tekening van Armando, museaal! kopen? Bied vanaf 1200!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Prachtige, originele én grote tekening van Armando, museaal!
Techniek Potlood
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee
Marius de Jongere - Rotterdam Waalhaven kopen? Bied vanaf 1000!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Rotterdam Waalhaven
Techniek Olieverf
Afmetingen 77 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Médard Maertens - zonder titel, stelt wel een stilleven voor kopen? Bied vanaf 1000!
Médard Maertens (1875-1946) Belgisch zonder titel, stelt wel een stilleven voor
Techniek Olieverf
Afmetingen 56 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.000
Bied mee Bied mee
Bernard Aubertin - Dessin de feu kopen? Bied vanaf 1375!
Bernard Aubertin (1934) Frans Dessin de feu
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.375
Bied mee Bied mee
Gustave Asselbergs - Two black days kopen? Bied vanaf 1200!
Gustave Asselbergs (1938-1967) Nederlands Two black days
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 91 x 73 cm (h x b)
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 1.200
Bied mee Bied mee