1. Home
  3. Specials
  5. Moderne Schilderijen Special > 300 euro

Moderne Schilderijen Special > 300 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 300 euro.

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 300 euro)

Han Jansen - Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 450!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Sloot gekleurd, olieverf op doek (groot)
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Jules Chapon - Abstracte compositie, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 595!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 595
1 bieding
Bied mee Bied mee
Abelard Gesner - Ingelijst, Olieverf op board, Twee Pauwen – Naïeve kunst Haïti - Lijst, 52x72 cm kopen? Bied vanaf 300!
Abelard Gesner (1922) Haïtiaans Ingelijst, Olieverf op board, Twee Pauwen – Naïeve kunst Haïti - Lijst, 52x72 cm
Techniek Olieverf
Afmetingen 52.5 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Paul Corvers - Night Garden kopen? Bied vanaf 375!
Paul Corvers (1953) Nederlands Night Garden
Techniek Olieverf
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Erwin van Krey - High Tea kopen? Bied vanaf 300!
Erwin van Krey (1959) Nederlands High Tea
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Vincent van Oss - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Vincent van Oss (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Paul Nieuwendijk - Organisch abstract kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands Organisch abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 74.5 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Espen Hagen - Schilderij op doek , INDIAAN, hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Schilderij op doek , INDIAAN, hand gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 475
Bied mee Bied mee
Ewoud de Kat - Dorpsgezicht ergens in Zeeland, met kademuur? kopen? Bied vanaf 300!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands Dorpsgezicht ergens in Zeeland, met kademuur?
Techniek Olieverf
Afmetingen 25 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Hans Ittmann - Stadsgezicht Parijs met brug over de Seine kopen? Bied vanaf 300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Stadsgezicht Parijs met brug over de Seine
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: abstrakte Gemälde - UNIKAT - signiert kopen? Bied vanaf 750!
Gerald Nigl (1966) Oostenrijks Ongetiteld
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Openingsbod
€ 750
Bied mee Bied mee
Gerald Nigl - Schüler von ARNULF RAINER: große Gemälde von 2008 - handsigniert kopen? Bied vanaf 900!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Openingsbod
€ 900
Bied mee Bied mee
Sasja Hagens - Swimming not drowning kopen? Bied vanaf 900!
Sasja Hagens (1973) Nederlands Swimming not drowning
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 900
Bied mee Bied mee
Sasja Hagens - superstar kopen? Bied vanaf 1100!
Sasja Hagens (1973) Nederlands superstar
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 1.100
Bied mee Bied mee
Carole CARPIER - SEQUOIA kopen? Bied vanaf 320!
Carole CARPIER (1978) Frans SEQUOIA
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 320
Bied mee Bied mee
Paul Nieuwendijk - compositie met tafel kopen? Bied vanaf 300!
Paul Nieuwendijk (1942) Nederlands compositie met tafel
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Marli Hommel - Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 599
Bied mee Bied mee
Paulus Verwey - Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort kopen? Bied vanaf 399!
Paulus Verwey (1951) Nederlands Olieverf op doek: De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort
Techniek Olieverf
Afmetingen 78 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Jo Schrijnder - Olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!) kopen? Bied vanaf 399!
Jo Schrijnder (1894-1968) Nederlands Olieverf op doek: opvliegende eend (aanbieding!!!)
Techniek Olieverf
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 399
Bied mee Bied mee
Wim Mast de Gooijer - Olieverf op doek: Eternal Spring - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Wim Mast de Gooijer (1942) Nederlands Olieverf op doek: Eternal Spring - 1989
Techniek Olieverf
Afmetingen 115 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 699
Bied mee Bied mee
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | Fraaie baklijst kopen? Bied vanaf 10!
Jac Gijzen (1956) Nederlands olieverf op doek | 'Zonder titel' | Fraaie baklijst
Techniek Olieverf
Afmetingen 105 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 10
1 bieding
Bied mee Bied mee
SEEN - Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti kopen? Bied vanaf 899!
SEEN (1961) Amerikaans Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti
Techniek Spuitbus
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 899
Bied mee Bied mee
Hugo Tieleman - Mens en Natuur kopen? Bied vanaf 850!
Hugo Tieleman (1982) Nederlands Mens en Natuur
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 85 x 105 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 850
Bied mee Bied mee
Clemens Briels - la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009 kopen? Bied vanaf 1350!
Clemens Briels (1946) Nederlands la Peinture : Les Saltimbanques - olieverf op doek 2009
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.350
Bied mee Bied mee
Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 375!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 375
Bied mee Bied mee
Eef van Brakel - Olieverf op doek: kleurrijk stadsgezicht kopen? Bied vanaf 299!
Eef van Brakel (1930-2014) Nederlands Olieverf op doek: kleurrijk stadsgezicht
Techniek Olieverf
Afmetingen 75 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 299
Bied mee Bied mee
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993 kopen? Bied vanaf 495!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Jochum Bakker - gemengde techniek op doek(groot werk!) kopen? Bied vanaf 995!
Jochum Bakker (1948) Nederlands gemengde techniek op doek(groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 125 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 995
Bied mee Bied mee
Ada Breedveld - Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!) kopen? Bied vanaf 495!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!)
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1550!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Techniek Olieverf
Afmetingen 67.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.550
Bied mee Bied mee
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 1450!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Techniek Olieverf
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 1.450
Bied mee Bied mee
Isabella Ritschl - Ölgemälde auf Leinwand - handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij op doek - handgesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 46 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee