1. Home
  3. Specials
  5. Moderne Schilderijen Special > 300 euro

Moderne Schilderijen Special > 300 euro

In deze special kunnen moderne schilderijen geplaatst worden, zowel acryl, olieverf of gemengde techniek op board, paneel of doek met een minimaal openingsbod van 300 euro.

(Of vanaf 10 euro aangeboden met een getaxeerde waarde van minimaal 300 euro)

Adine Engelman - 2x olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 299!
Adine Engelman (1937) Nederlands 2x olieverf op doek - 1987
Techniek Olieverf
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Op Spieraam
Openingsbod
€ 299
Bied mee Bied mee
Ada Breedveld - Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993 kopen? Bied vanaf 395!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Paarse vrouw met vis - 1993
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Ada Breedveld - Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!) kopen? Bied vanaf 395!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!)
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1550!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Techniek Olieverf
Afmetingen 67.5 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 1.550
Bied mee Bied mee
Isabella Ritschl - Ölgemälde auf Leinwand - handsigniert kopen? Bied vanaf 300!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij op doek - handgesigneerd
Techniek Olieverf
Afmetingen 46 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Openingsbod
€ 300
Bied mee Bied mee
Marli Hommel - Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 499!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Dravend paard - 2002(Ingelijst)
Techniek Olieverf
Afmetingen 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 499
Bied mee Bied mee