1. Home
  3. Specials
  5. ZERO, Op-Art & Minimalism Special

ZERO, Op-Art & Minimalism Special

Geometrische vormen, monochrome kleurvlakken en optische illusies: deze Special is gevuld met werken die passen binnen de kunststromingen ZERO, Op-Art en Minimalisme!

__Let op: __

  1. Figuratieve werken, ook als deze gemaakt zijn door kunstenaars die binnen bovenstaande stromingen gewerkt hebben, zijn niet toegestaan.
  2. De werken dienen een veilingwaarde te kennen van minimaal 100 euro.

Zelf een kunstwerk aanbieden in deze Special?
In deze Special kan zowel origineel werk (schilderijen, tekeningen) als grafiek en driedimensionaal werk worden aangeboden binnen, mits ze binnen het thema van deze Special passen.

herman de vries - V74-63S, zeefdruk kopen? Bied vanaf 450!
herman de vries (1931) Nederlands V74-63S, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 450
Bied mee Bied mee
Jean-Jacques Bauweraerts - Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 350!
Jean-Jacques Bauweraerts (1953) Belgisch Geometrisch abstract, gemengde techniek op paneel (mooi ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 350
Bied mee Bied mee
Joost Baljeu - grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 495!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Göran Augustson - Ingelijste gouache: Crypte - 1981 kopen? Bied vanaf 395!
Göran Augustson (1936-2012) Fins Ingelijste gouache: Crypte - 1981
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 395
Bied mee Bied mee
Piet Tuytel - Metalen sculpturen: Key series - 1998 kopen? Bied vanaf 699!
Piet Tuytel (1956) Nederlands Metalen sculpturen: Key series - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 26.5 x 13.5 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 699
Bied mee Bied mee
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz (1928-2000) Duits Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982
Techniek Olieverf
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Openingsbod
€ 475
Bied mee Bied mee
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Hans Köhler Computer Art, zeefdruk
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Techniek Digitale Print
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee
Joost Baljeu - Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 495!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Grote zeefdruk: "Structuur" - 1986
Techniek Zeefdruk
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 495
Bied mee Bied mee
Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 795
Bied mee Bied mee
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 250
Bied mee Bied mee
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Openingsbod
€ 50
Bied mee Bied mee
Fon Klement - Boardsnede: "Voor Ton" - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "Voor Ton" - 1987
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 125
Bied mee Bied mee
Helmut Sundhaussen - SEB 3 kopen? Bied vanaf 100!
Helmut Sundhaussen (1935-2018) Duits SEB3
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 55 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Hans Köhler - Computer Art, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Faan Olgers - Houtsnede op Japans papier, Geometrische compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Faan Olgers (1947) Nederlands Houtsnede op Japans papier, Geometrische compositie - Ingelijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 113.5 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Sato Ado - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Sato Ado (1936-1994) Japans zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Bied mee Bied mee
Hans-Albert Walter - ohne Titel kopen? Bied vanaf 100!
Hans-Albert Walter (1925-2005) Duits zonder titel
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 100
Bied mee Bied mee
Lothar Quinte - Frequenzen - rot, Serigraphie, 1964-74 kopen? Bied vanaf 150!
Lothar Quinte (1923-2000) Duits Frequenties - rood, zeefdruk, 1964-74, handgesigneerd, genummerd en gedateerd
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Drager Papier
Openingsbod
€ 150
Bied mee Bied mee
Piet Oosthoek - Litho, 12-15-10-15-12 -Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Oosthoek (1951) Nederlands Litho, 12-15-10-15-12 -Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 66.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 40
Bied mee Bied mee
Rob Knijn - Tempera op doek, Abstract -Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Rob Knijn (1966) Nederlands Tempera op doek, Abstract -Ingelijst
Techniek Tempera
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Drager Canvas (Doek)
Ingelijst Ingelijst
Openingsbod
€ 80
Bied mee Bied mee
Ad Gerritsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Openingsbod
€ 75
Bied mee Bied mee